Kamyon Yıkama Sistemleri ve Tekerlek Yıkama Sistemleri

Kamyon Yıkama Sistemleri ve Tekerlek Yıkama Sistemleri; Kamyonlar umumiyetle uzun yollu nakliyecilik, taşımacılık hizmetleri için sarfedilen araçlardır. Modelleri ve sahip oldukları güçleri itibariyle değişik hedefler ile kırsal alanlarda da kullanabilmek mümkündür. Bilhassa topraklı yollarda veyahut düz bir yolda sürülmesi kadar uzun yola gidildiğinde bu araçların motor bölümlerinin kesif balçık ya da topraklı pis su ile kaplanmasına neden olabilmektedir.  Bir kamyon veyahut tırın yıkanma ihtiyacı sadece aracın temizleme emelli değildir. Bununla beraber kamyon yıkama araçların motorların ve başka yöntem ayrıntıların tesir bir şekilde çalışmaya devam edebilmeleri evresinde da ayrı olarak bir ehemmiyet arz etmektedir. Kamyon Yıkama Hizmetinde Ekipman Seçimi Kamyon yıkama hizmetinde kullanılacak olan ekipmanların doğru bir şekilde seçilmesi ehemmiyetlidir. Mesela bir otomobil için sarfedilen yıkama ekipleri bu arada kamyon için de makul gibi görünse de fakat bazen yetersiz kalabilir.
Bir yıkama ekipmanının seçenek edilmesinde basınçlı su gibi bir düzenek ve düzenin yeterli olması ehemmiyetlidir.

Bu sistem araçların hem tekerleri hatta motorların yer aldığı alanların mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlayabilmelidir.

Kamyon Yıkama Nasıl Yapılır?

Yıkama Sistemleri

Tır Yıkama

Kamyon yıkama prosedürü gerçekte doğru yapıldığında çok uzun vakit almayan, direk doğruya kamyonun basınçlı su ile temizlenmesinin yapıldığı ayrıntılı bir yıkama işlemidir. Buna doğru temizlik maddeleri de eklenerek, tesirli bir kamyon temizlik prosedürü inşa etmek olasıdır.

Bazı işletmelerde özellikle damperli kamyon veyahut modeline göre değişik modellerdeki kamyonların yıkanması için özel yıkama sistemleri yer almaktadır. Bu sistemler kamyonun modeline makul bir yıkama sistemi bulunduğu için hızlıca kamyon yıkama prosedürü tesirli bir şekilde gerçekleştirmiş gerçekleşir. Kamyon yıkama sistemleri diğer yandan kamyonun belirli bölümüne özel olarak ta uygulanabilen sistemlerdir.

Kamyon yıkama sistemleri için ayrıca sitemizdeki telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız sorularınızı hafta içi ve hafta sonu olmak üzere istediğiniz bir çalışma saatlerinde yanıtlamak için çalışıyor olacaklardır. Yıkama modellerimizi incelemek için tıklamanız yeterlidir.

Şantiye Vasıta Yıkama Makineleri Nedir? Ne işe yarar?

Her türlü inşaat şantiyelerinde; kazı sahalarında, çöp geri dönüşüm tesislerinde, fabrika giriş çıkışlarında, kimyevi atık depolama alanlarında, beton santrallerinde vb. kamyon tır giriş-çıkışının mevzubahis bulunduğu alanlarda kullanılabilen, araçların lastikleri üzerindeki birçok kir, balçık, kimyevi ürün vb. kalıntıları temizlemek için geliştirilmiş, yüksek su basınçlı, otomatik çalışabilen, asgari su tüketen, etrafçı vasıta yıkama makinalarıdır. Günümüzde belediyeler etraf merkezli projeler üstünde yoğunlaşmış haldedir. Özellikle metropol kentlerde etrafçı projeler ilerletmek için büyük çabalar sarfedilmektedir. İşte bu çalışmaların kapsamında tespit edilen otomatik vasıta teker yıkama makinaları bütün inşaatların gibi sahaların çıkışlarına kurulmaktadır ve kamuya ilişkin yollara balçık vb. kalıntı dökmemesini karşılamaktadır. Çevre kirliliği bu sistem ile önlendiği gibi trafiğe açık yollara dökülen balçık kazalara sebebiyet vermekte ve insan yaşamını rizikoya atmaktadır.